Our range of products include fancy curtain bracket.
₹ 160 / pair Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Material | Stainless Steel |
| Bracket Design | Single Rod |
| Finish | Glossy |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Structure | Single side Brackets |
| Bracket Length | 75 mm |
| Design | Fency |
| Load Capacity | 20 kg |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 165 pair
Viren Patodiya (Owner)
Kuber Industries
KP Industries Area, Street No. 2, Near. Khokhaddali River Bridge, NH-8B, Kothariya, Ring Road, N H 8 B
Rajkot - 360002, Gujarat, India