s s pipe
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Material | Aluminium |
| Finish | Glossy |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Structure | Single side Brackets |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Usage | 0.5 Inch |
| Material Grade | SS 202 |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand | VKP |
| Packing Type | Box |
| Item Code | 22 |
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Finish | Glossy |
| Material | Stainless Steel |
| Finish Type | CP |
| Usage/Application | Curtain Fittings |
| Bracket Type | Single Bracket |
| Brand | VKD |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Shape | Round |
| Pack Size | 6 Pieces |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 140 / Piece Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Glossy |
| Bracket Design | Single Rod |
| Material | SS |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Structure | Single side Brackets |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Usage | Curtain Fittings |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand | VKP |
| Packing Type | Box |
| Item Code | 21 |
₹ 145 / Piece Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Diameter | 1 Inch |
| Structure | Single Side Brackets |
| Finish | Glossy |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Material | Aluminium |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Brand | VKP |
| Surface Finishing | Polished |
| Packing Type | Box |
| Item Code | 23 |
| Usage | Curtain Fitting |
₹ 140 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Finish | Glossy |
| Material | Aluminium |
| Bracket Type | Single Bracket |
| Structure | Single side Brackets |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Pack Size | 6 Pieces |
| Usage | Curtain Fittings |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand | VKP |
| Packing Type | Box |
| Item Code | 20 |
Viren Patodiya (Owner)
Kuber Industries
KP Industries Area, Street No. 2, Near. Khokhaddali River Bridge, NH-8B, Kothariya, Ring Road, N H 8 B
Rajkot - 360002, Gujarat, India