Providing you the best range of fancy curtain brackets, curtain brackets and regular curtain conceal with effective & timely delivery.
₹ 130 / Set Get Latest Price
| Material | ALUMINUM |
| Bracket Design | Single Rod |
| Finish | Chrome |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Structure | Single side Brackets |
| Bracket Length | 75 mm |
| Design | Round |
| Load Capacity | 20 kg |
| Color | Silver |
| Type | Plain |
| Brand | VKP |
₹ 90 / pair Get Latest Price
| Material | Iron |
| Bracket Design | Single Rod |
| Finish | Glossy |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Structure | Single side Brackets |
| Bracket Length | 75 mm |
| Shape | Round |
| Design | Round |
| Load Capacity | 20 kg |
| Color | Black |
₹ 13 / pair Get Latest Price
| Hardware Type | Bracket |
| Fitting Type | Holder |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Matte |
| Usage/Application | Home |
| Suitable for Rod Diameter | 25 mm |
| Brand | VKP |
| Suitable For Rod | 25 mm |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Shape | Round |
| Pack Size | 2 Piece |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 pair
Viren Patodiya (Owner)
Kuber Industries
KP Industries Area, Street No. 2, Near. Khokhaddali River Bridge, NH-8B, Kothariya, Ring Road, N H 8 B
Rajkot - 360002, Gujarat, India