Pioneers in the industry, we offer polo curtain brackets from India.
₹ 100 / Set Get Latest Price
| Material | Stainless steel |
| Bracket Design | Single Rod |
| Finish | Glossy |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 75 mm |
| Design | Round |
| Load Capacity | 20 kg |
| Color | Silver |
| Type | Plain |
| Brand | VKP |
| I Deal In | New Only |
Viren Patodiya (Owner)
Kuber Industries
KP Industries Area, Street No. 2, Near. Khokhaddali River Bridge, NH-8B, Kothariya, Ring Road, N H 8 B
Rajkot - 360002, Gujarat, India