Offering you a complete choice of products which include l bracket.
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Bracket Material | Stainless Steel |
| Leg Length | 75×75 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Hole Pattern | 2 Holes |
| Shape | L |
| Finish | Chrome |
| Usage | Furniture, Shelf |
| Brand | vkp |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 25mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
Viren Patodiya (Owner)
Kuber Industries
KP Industries Area, Street No. 2, Near. Khokhaddali River Bridge, NH-8B, Kothariya, Ring Road, N H 8 B
Rajkot - 360002, Gujarat, India